Miesiąc: Marzec 2018

Ciekawe prezenty dla ośmiolatków

Zakupienie idealnego prezentu dla ośmioletniego dziecka nie jest niestety łatwym zadaniem. W tym wieku dzieci posiadają już pewien, określony gust i doskonale wiedzą, które zabawki im się podobają, a które nie. Poza tym wybranie tej jednej zabawki wcale nie jest proste, gdyż na polskim rynku znajdziecie przynajmniej kilkaset ciekawych zabawek, które mają szansę spodobać się…

Continue reading

Popularne gry planszowe

Obecnie na polskim rynku gier planszowych znajdziemy kilkaset różnych tytułów. Oczywiście każda z tych gier jest warta uwagi i powinniśmy zainwestować w nią swoje środki finansowe. Niestety, ale nasz czas oraz budżet jest mocno ograniczony, dlatego możemy sobie pozwolić na zakup tylko nielicznej ilości gier planszowych. 

Zadbaj o aktywność fizyczną swoich dzieci!

Statystyki pokazują, że coraz więcej dzieci ma problemy z otyłością. Jest to spowodowane między innymi dlatego, że pociechy mało się ruszają i często mają zwolnienia z zajęć Wychowania Fizycznego…Rodzice powinni jednak nie tylko skupić się na lekcjach wychowania fizycznego (i nie pisać niepotrzebnie zwolnień), ale także samodzielnie zadbać o to, aby dzieci miały odpowiednią dawkę…

Continue reading

Jaki prezent na komunię?

Zbliża się okres komunii, a Ty nadal nie wiesz jaki kupić prezent na komunię, aby dziecko było zachwycone? Nic straconego, w poniższym artykule postaramy się pomóc w doborze odpowiedniego prezentu, takiego o którym dziecko nie zapomni kolejnego dnia i będzie z niego miało pożytek oraz frajdę przez długie miesiące, a nawet lata.

Rozrywka dla najmłodszych

W życiu każdego dziecka najważniejsza jest zabawa i doskonale o tym wie nawet kilkumiesięczne dziecko. Oczywiście na początku jedyną zabawą waszego dziecka będzie bujanie, jednak wraz z wiekiem stanie się ono coraz bardziej wymagające. Dzieci uwielbiają bawić się praktycznie cały czas i tylko na tej czynności skupiają swoje całe dnie beztroskiego i szczęśliwego dzieciństwa.