Popularne gry planszowe

Obecnie na polskim rynku gier planszowych znajdziemy kilkaset różnych tytułów. Oczywiście każda z tych gier jest warta uwagi i powinniśmy zainwestować w nią swoje środki finansowe. Niestety, ale nasz czas oraz budżet jest mocno ograniczony, dlatego możemy sobie pozwolić na zakup tylko nielicznej ilości gier planszowych. 

Warto więc dobrze się przygotować i zastanowić, która gra planszowa naprawdę przypadnie wam do gustu. Nie chcecie przecież wydać stu lub dwustu złotych na grę, w którą nie będziecie chcieli grać. Jeśli w waszej kolekcji nie znajduje się jeszcze żadna gra planszowa to warto najpierw zapoznać się z kilkoma rankingami gier planszowych. W tych rankingach umieszczone są najlepiej sprzedające się gry planszowe, które przypadły do gustu dla większości graczy. Tego typu gry na pewno przyciągną waszą uwagę, gdyż z reguły to co podoba się dla większości, sprawdzi się również u was. Jedną z takich gier na pewno będzie 7 cudów świata. Jest to obecnie bardzo popularna gra planszowa przeznaczona do rodzinnych rozgrywek. 

Jeśli jednak poszukujecie prawdziwej, męskiej gry planszowe to warto postawić na Neuroshima HEX 3.0. Akcja gry planszowej toczy się w post apokaliptycznym świecie, w którym będziecie musieli przetrwać oraz pokonać wszystkie mutanty oraz bezwzględne maszyny Molocha. Jeśli jesteście wielbicielami wspaniałych, batalistycznych gier oraz post apokaliptycznego świata to zdecydowanie powinniście zainteresować się tym tytułem, gdyż jest to zdecydowanie jedna z najlepszych gier planszowych na świecie.